PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118439}

Dick i Jane: Niezły ubaw

Fun with Dick and Jane
6,5 36 945
ocen
6,5 10 1 36945
6,0 8
ocen krytyków
Dick i Jane: Niezły ubaw
powrót do forum filmu Dick i Jane: Niezły ubaw

płakałem ze śmiechu...fazy upadku...wg. jima carreya...rewelacja...p.s. a tak w ogóle film bardzo fajnie pokazujący zepsuty świat kapitalizmu...

ocenił(a) film na 10
opiniotworczy1

wg. mnie cały film genialny z drugą częścią wypowiedzi też się muszę nie zgodzić, po prostu niepotrzebnie użyłeś słowa zepsuty, tak to wypowiedź byłaby poprawna :) W socjalizmie po pierwsze taka firma by nie powstała, bo jak wiesz kapitaliści to chytre skurczybyki i swoje olbrzymie korporacje trzymają w krajach, których im się to opłaca przez co zarabiać jak my to teraz mówimy średnia krajowa to NIE ZARABIAMY NIC bo żaden chytry prezes nie założy firmy w tak chorym kraju bo musi to po prostu i normalnie NIE OPŁACA... (odnośnie, tego, że pyk myk bodaj 6 tyś ludzi traci pracę). Po drugie istnieje coś takiego jak prawo i jeżeli ktoś robi w ch**a innych, nazwijmy to po ludzku, to cały mająteczek mu się odbiera a firma bierze drugą osobę po prezesie albo zarząd wybiera nowego prezesa, który nie jest oszustem. Bo cały problem w tym filmie polegał na tym, że gość zrobił innych w ch**a bo było szkodliwe prawo, a nie sam model gospodarczy...

ocenił(a) film na 8
opiniotworczy1

Zgadzam się. Miejscami film jest bardzo ponadczasowy i wbrew idiotycznemu tytułowi film mi się oglądało bardzo dobrze.
Po więcej zapraszam tutaj:
http://maritra.pl/2017/01/dick-i-jane-niezly-ubaw-2005.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones