PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432787}

Kobiecy Klub Zbrodni

Women's Murder Club
7,5 937
ocen
7,5 10 1 937
Kobiecy Klub Zbrodni
powrót do forum serialu Kobiecy Klub Zbrodni

ktoś go puści w polsce?

ocenił(a) serial na 10

pewnie nie, lepiej powtarzać setny raz czterech pancernych

arcmarek

Od 3 marca (czwartek) na Polsacie będzie można oglądać serial "Women's Murder Club"! Emisja w czwartki o 23:00. Polski tytuł brzmi "Kobiecy Klub Zbrodni"

zagubiony4

Oczywiście w normalnej porze lepiej puszczać telenowele lub filmy z lat 80-tych, a ciekawy serial, nowy, za który musieli trochę kasy wybulić, puszczają w środku nocy.
(Muszę wstawać wcześnie rano - dojazdy PKP - i dla mnie północ to równie dobrze może być 3. w nocy)

Invisse

Szkoda, że o takiej godzinie go puszczają, chociaż Polsat już mnie do tego przyzwyczaił. Fajny serial, lubię Angie Harmon zdecydowanie pasuje do roli kobiety detektyw. Byłam mocno zawiedziona, ze tylko jeden sezon..
Polecam serial Rizzoli&Isles z Harmon w roli głównej.

kingap5

Podpisuję się pod Waszym zdaniem. Krew mnie zalewa jak w ciągu dnia czy wieczorem puszczają jakieś denne seriale, filmy czy tasiemce jak Moda na sukces.. obejrzałam wszystkie odcinki i powiem szczerze, ze warto wytrwac do konca, mimo mojego małego niedosytu. i mam ogromna nadzieje, ze powstana kolejne serie. poza tym nie widze nikogo innego w roki Lindz niz Angie Harmon, rola stworzona wprost dla niej !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones