PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737390}

Get Down

The Get Down
8,0 5 968
ocen
8,0 10 1 5968
7,0 5
ocen krytyków
Get Down
powrót do forum serialu Get Down
ocenił(a) serial na 6
defektzero

poczatek to mega chaos, ale im dalej w las tym lepiej, tylko ze jak juz sie zaczelo rozkrecac to 6 odcinek strzelil jak z bicza i teraz trzeba czekac na reszte sezonu do 2017. Jak tu zyc

ocenił(a) serial na 7
defektzero

Zastanawia mnie tylko angaż Jadena Smitha. Zwyczajne aktorskie drewno, którego szczęśliwą kartą są znani rodzice (a zwłaszcza ojciec). Może chce udowodnić całemu światu, że posiada minimalny talent ;) Btw, podobne odczucia wzbudza we mnie rola Harry'ego Stylesa w nadchodzącym widowisku Nolana pt. "Dunkierka". Nie wiem, czo ten Nolan, okaże się w trakcie seansu.

depoz

Moze i tak ale mi pasuje do tej roli dziwaka tylko zastanawia mnie ten watek z tym drugim graficiarzem i scena pocalunku czyzby kolejny serial, ktory nie obejdzie sie bez watku lgbt?

ocenił(a) serial na 7
Kubafcbarca

To mnie akurat nie razi, jeśli nie jest wpychane na siłę. Kolorowe lata 70' są wg mnie dobrym tłem dla takich eksperymentów, bardziej o to tutaj chodziło, tak sądzę.

depoz

Rozumiem twoje odczucia i nie bede staral sie obronic jadena bo brakuje mu moim zdaniem podstawowych technik aktorskich, nie znam sie na tym jakos bardzo ale moja siostra skonczyla szkole aktorksa i jest wrazliwa na tym punkcie i ma podobne zdanie ja jedynie trudne sie wokalem dlatego lubie ten serial ale poprostu mnie ciekawi ten watek, ale nie mam nic przeciwko bo mam duzo znajomych gejow tylko zastanawiam sie czy- jak to okreslkilas "eksperymet" , co fakt w latach 70 bylo bardzo czeste czy pociagna to dalej

defektzero

zeby wspierac al kaide to latwiej bedzie bezposrednio im przelew zrobic niz poprzez netflixa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones