PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1434}

Zakręcony

Bedazzled
6,3 21 156
ocen
6,3 10 1 21156
4,2 4
oceny krytyków
Zakręcony
powrót do forum filmu Zakręcony

Wczoraj obejrzałem po raz kolejny i muszę potwierdzić że Fraser w każdym wcieleniu jest genialny i perfekcyjny, szkoda że nie zostało to docenione przez krytyków filmowych.Jeszcze jeden przykład na to że bez gigantycznego budżetu można zrobić naprawdę dobrą komedię.

ocenił(a) film na 7
crisf102

Z tak zwanych "polsatowskich środowych komedii z podtekstem erotycznym" ten film jest jednym z niewielu jaki mi się podoba, każde wcielenie to nowa ciekawa historia, mało jest głupawych żartów o podtekście erotycznym a całość miło się ogląda.

ocenił(a) film na 1
luk11c4

Ja sie wybije film jest dla mnie nudny nie wiem czy ma jakies przeslanie pewnie ma ale ja chcialem sie posmiac a tu nic .Facet ma rozne marzenia mozna powiedziec szuka lepszego siebie na koncu dowiadujemy sie ze niebo i pielko sa tu na ziemi my sami tworzymy sobie pieklo lub ziemie i co z tego ze film ma przeslanie i ze nie jest zwariowana komedia jak i tak film jest nudny nic go dla mnie nie broni .1/10

ocenił(a) film na 7
kinoman1985

No to już twoja sprawa. mi się podobał, kilka razy się uśmiechnąłem, ale ja już jestem przygotowany, że komedie nie śmieszą tak jak bym tego chciał, ja do śmiania się oglądam kabarety/

ocenił(a) film na 1
luk11c4

Ja tez ale tym roku lepsze Mragowo niz Koszalin tak na marginesie.

ocenił(a) film na 8
crisf102

No w tym wypadku akurat była zasługa doskonałego reżysera. Ale i tak z pod jego ręki wyszły lepsze produkcje jak choćby "Przeboje i podboje" czy niepowtarzalny "Dzień świstaka" (no , ale tutaj to znowu olbrzymia zasługa genialnej roli B.Murray-a)

ocenił(a) film na 7
crisf102

Polemizowałbym czy budżet 48 mln dolarów jest mały :)

ocenił(a) film na 7
crisf102

Bardzo fajna komedia, świetny Fraser, Hurley niezła laska.
Bardzo miły film familijny z nastawieniem raczej na straszą familię, bo ta najmłodsza może nie wszystko rozumieć, a rodzice wpędzą się w kłopoty próbują pokrętnie tłumaczyć, aby objaśnić jednak zbyt wiele nie mówiąc ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones