PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10019127}

Puchatek: Krew i miód

Winnie-The-Pooh: Blood and Honey
2,5 10 324
oceny
2,5 10 1 10324
2,3 9
ocen krytyków
Puchatek: Krew i miód
powrót do forum filmu Puchatek: Krew i miód

Zazwyczaj jestem po przeciwnej stronie niż oceny na FW i podobają mi się filmy, które mają tutaj mega niską ocenę, ale nie tym razem. Wstęp może i był obiecujący z tą animacją "Kubusia..", tym bardziej szkoda, bo film miał potencjał na coś dobrego, ale został zmarnowany przez tanią produkcję i niesamowicie tandetną (chyba najgorszą jaką widziałam do tej pory) charakteryzację. Puchatek w ogóle Puchatka nie przypomina, a bardziej jakiegoś śliniącego się pitbulla. Prosiaczka wolę przemilczeć.. i może to dobrze, że nie było pozostałych bohaterów, skoro mieliby tak wyglądać. Już chyba lepiej gdyby zrobili te postacie komputerowo, bo tak to wyglądali jak zwykli ludzie noszący maski z odpustu. Teksty w filmie też na "najwyższym" poziomie, na przykład ten w 43 minucie, gdy dziewczyny zauważają napis krwią na szybie: "Whoever it is, probably wrote that." Serio, Sherlocku? ;))
Podsumowując: gdyby ten film był pod kategorią parodia/horror komediowy moja ocena byłaby zdecydowanie wyższa, niestety twórcy chcieli chyba zrobić prawdziwy horror.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones