PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161778}

Decydująca gra

End Game
5,8 2 331
ocen
5,8 10 1 2331
Decydująca gra
powrót do forum filmu Decydująca gra

ale słabiutko

ocenił(a) film na 4

własnie skończyłem oglądać END GAME i musze z żalem przyznać, że kiepski to film. Niby sensacja, thriller, ale bez jakiejkolwiek atmosfery, słaba gra aktorów, brak jakiegokolwiek zaskoczenia, nie trzyma w napięciu. W ogóle to jakaś niskobudżetówka, zabrakło trochę rozmachu... Cuba Gooding Jr chyba sięgnął dna, juz ogladając DIRTY wiedziałem, ze jest średnio z nim, ale to przeszło moje najgorsze przepuszczenia.
ps. rozbawila mnie najbardziej scena, kiedy Cuba Gooding Jr z dziennikarką wsiadają do samochodu, chwilę później taranują barierkę i pędzą zboczem góry na zderzenie. Moze tez to zauwazycie, w tle pojawia sie zółty autobus, który przecież wcześniej minął ich jadąc w górę autostrady.

_NA_RELAKSIE_

rofl, rzeczywiscie jest ten autobus, masz bystre oko ^^

Filmu nie tykac, okropny. Az szkoda Cuby.

ocenił(a) film na 5
Jin

bardzo trafna recenzja. Zgadzam sie w 100%
5/10

_NA_RELAKSIE_

w tle pojawil sie bus bo go nie wyprzedzili i tyle, ale mnie bardziej martwi ze Boldwin tez zagral - mowi o tym general /Burt Reynolds/ 1:05 filmu ale go w napisach nie ma

ocenił(a) film na 7
_NA_RELAKSIE_

Autobus jechał pod górę wiec poruszał się wolno (nie wyminął ich) -wiadomo jak to z autobusami zawsze się wleką a tym bardziej kiedy maja górkę do pokonania - autobus widać też w 59min. 46sek. kiedy kamera ujmuje przestrzeń pod samochodem.
Szkoda że film nie trzyma w napięciu.

_NA_RELAKSIE_

Śmieszna jeszcze jest scena w której pali się ten agent. Super wyszkolony agent CIA/FBI/SECRET SERVICE latał jak głupi paląc się zamiast przewrócić się i turlać. A i jeszcze jedna Baldwin ucieka ze szpitala zabijając dwie osoby!!! Koleś zamieszany w śmierć prezydenta ucieka sobie ze szpitala zabijając dwie osoby i wydaje mi się ze top nawet nie byli jacyś agenci tylko zwykli sanitariusze :)

Totalnie kiczowate kino, typowo amerykańskie dla debilowatych amerykanów.

_NA_RELAKSIE_

Film nie byl najwyzszych lotow, ale tak z nudy mozna obejrzec. Film porzewidywalny i ma pare glupich bledow, ktorych mozna bylo uniknac. Moim zdaniem rowniez zle dobrani aktorzy. Dlatego tylko 5/10.

ocenił(a) film na 6
Dances_with_Life

Ode mnie kapkę więcej, daję 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones