PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857962}
8,0 65 442
oceny
8,0 10 1 65442
7,0 46
ocen krytyków
Chłopi
powrót do forum filmu Chłopi

Czy tylko w moim kinie trafiła się wersja gdzie nie szło zrozumieć dialogów? W innych kinach też mieliście wrażenie że kwestie były nagrywane w kiblu?

ocenił(a) film na 8
Lukasz_Jedrzejowski_1591

Wszystkie dialogi były doskonale słyszalne

ocenił(a) film na 8
Lukasz_Jedrzejowski_1591

Nie, nie mieliśmy.

Lukasz_Jedrzejowski_1591

Jezu, ja bylam dzis ze szkoly i mialam ten sam problem xD

ocenił(a) film na 9
Lukasz_Jedrzejowski_1591

U mnie co do słowa idealnie wszystko było słychać

Lukasz_Jedrzejowski_1591

Może kwestia kina, w którym byłeś. Ja widziałem film dwa razy - w Multikinie i w Heliosie i w obu salach kinowych nagłośnienie było świetne, a dialogi perfekcyjnie słyszalne. Powiem więcej! Film od strony audio jest zrealizowany dobrze jak mało który.

ocenił(a) film na 10
xobevil

Też wszystko świetnie słyszałem i myślę tak samo

Lukasz_Jedrzejowski_1591

Miałam pytać o to samo, co autor wątku - byłam w starym kinie (Piast w Legnicy) i z chłopakiem zrozumieliśmy tak 40% dialogów. Patrząc na komentarze wyżej- zależy od kina, więc jeśli kiedyś będę szła na polski film, to niestety chyba wybiorę jakąś kinową sieciówkę :(

ocenił(a) film na 8
Lukasz_Jedrzejowski_1591

Byłem w multikinie i też był ten problem. Większość dialogów (ich sens) był zrozumiały, ale sporo było słów nie do rozszyfrowania. Dodatkowo nie pomagał staropolski język.

Lukasz_Jedrzejowski_1591

Z dźwiękiem było średnio. Może nie całe dialogi, ale kilku pojedynczych słówek nie szło zrozumieć. Byłem w nowym kompleksie Multikina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones